Pon - Ned 09.00 - 17:30

O Nas

Múzeum liptovskej dediny Pribylina

Nulla orci est, blandit at justo non, suscipit gravida diam. Sed et mollis lorem. Curabitur hendrerit quam a lacus tempor auctor. Fusce semper mauris et felis sollicitudin faucibus sit amet ut sem. Sed ac pellentesque nunc. Cras suscipit nulla sit amet tortor vehicula, eget posuere velit elementum. Proin non metus venenatis, dignissim risus sit amet, tincidunt ante. In augue mauris. Liptovského múzea

Najdit nas

Pribylina 537, 032 42, Pribylina

Kontakt detail

Online nakup

Nakupte vstup do skanzenu z pohodlia domova.

Online nakup

Podujatia & aktuality

Spoznajte skanzen

Nahliadnite do zakusilia Pribyliny

Zial momemntalne nemame pre Vas ziadne novinky a zaujimavosti, pracujeme na tom aby sme ich doplnili.

Feedback

home_feedback_2

Martin

Slovakia

Slovakia

Pribylinský skanzen má skvelý areál. Kombinuje históriu, krásnu liptovskú prírodu a videli sme aj podarené ovečky. Nielen tradičné biele ovce, ale boli tam aj originálne čierne ovečky.

Anna

Polsko

Vhodne pre rodiny s detmi

Prišli sme celá rodina aj s dvoma deťmi. Naše dvojčatá sú ešte prváci, zaujalo ich rozprávanie o ľudovej škole a o ťažkom živote školákov v minulosti.

Karol

Zlavy s Liptov Region Card

Skanzen sme našli v brožúrke k Liptov Region Card. Využili sme zľavu na vstupnom a páčilo sa nám horské prostredie, kde sa skanzen nachádza.

Katarina

Cesko

Historicke vlaciky

Vláčiky nás veľmi lákali a veľké depo so starými mašinkami nás potešlii. Okrem toho nás na počas nedeľnej akcie naučili česať ovčiu vlnu a naše deti prvýkrát videli rastlinky ľanu a fakt boli z toho hotové, že ľan vlastne rastie na poli...

Awesome Image

COVID 19

Liptovské múzeum v Ružomberku oznamuje návštevníckej verejnosti, že v Múzeu liptovskej dediny platia aktuálne opatrenia podmienené epidémiou COVID-19. Maximálny počet návštevníkov v jednom okamihu v interiéri expozícií je obmedzený v závislosti od počtu osôb na 10 m2. Rešpektovaním a dodržiavaním chránite seba i nás. Tešíme sa na Vašu návštevu.